відбувся профконсультаційний семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме"

Дата: 10.05.2019 09:36

08 травня у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме", який для безробітних провела провідний фахівець відділу надання соціальних послуг Ірина Коваль. Мета заходу - опанування методів і форм ефективної самопрезентації.

І.Коваль розповіла, що резюме – це один із найефективніших інструментів пошуку роботи. Тому учасники семінару дізналися про тонкощі складання сучасного резюме, ознайомилися з позиціями, які вважає за краще бачити в резюме роботодавець той чи інший роботодавець, дізналися про відеорезюме, отримали психологічні поради щодо збереження спокою та правильної самопрезентації до, під час і після проходження співбесіди.

Також безробітним було запропоновано скласти власне резюме за допомогою «Електронного кабінету шукача роботи»  на сайті Державної служби зайнятості  https://dcz.gov.ua/, який дає можливість здійснювати підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатись про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування філії зайнятості, дізнатися про заплановані заходи, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.