Відбувся щорічний відкритий районний шаховий турнір

Дата: 10.04.2019 09:37

06 квітня 2019 року в шаховому клубі села Синява був проведений щорічний відкритий районний шаховий турнір пам’яті воїнам, загиблим в зоні антитерористичної операції.

В результаті бойових дій в Україні загинуло близько 3000 воїнів, солдати добровольчих загонів та регулярної армії віддали життя за кожного з нас, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої  держави.

Серед полеглих є дев’ять найкращих наших земляків: Островський Олександр Олександрович із села Житні Гори, Сова Анатолій Андрійович із села Синява, Олефір Олександр Павлович  із села Острів, Павленко Дмитро Петрович із села Пугачівка. Із смт Рокитне: Білобров Юрій Вікторович, Зінич Ігор Вікторович (Герой України), Андрєєв Артем Вадимович, Сорокодзюба Іван Михайлович і Солом’яний Іван Іванович.

На заході були присутні воїни, які пройшли жорстокі випробування на передовій у  тяжких екстремальних умовах, ризикували своїм життям та здоров’ям, зазнавши поранень та контузій.

Нічого не проходить безслідно! Повернувшись з передової від тяжких хвороб померли  наші земляки: Олександр Слюсар, Сергій Вітренко, Василь Бакал, Роман Фокін, Ігор Зінченко, Ігор Кравець і Руслан Самар.

Присутніх на заході учасників бойових дій в зоні АТО, родичів загиблих земляків та  шанувальників інтелектуальних видів спорту із чотирьох районів нашої області привітали: виконуючий обов’язки голови Рокитнянської райдержадміністрації Олег Приліпко, голова районної ради Олександр Коропчук, голова молодіжної громадської організації  «Споривний клуб «Інтеграл» Микола Заєць, депутат районної ради Сергій Зінченко та секретар районної організації учасників АТО та учасників бойових дій «Росичі» Віталій Ільченко.

На урочистостях, присвячених звитязі наших героїчних земляків, хвилиною мовчання  присутні вшанували пам’ять героїв. Поминальну панахиду по загиблим нашим воїнам відправив військовий капелан,  настоятель  храму Свято-Троїцької парафії православної церкви України Михайло Каліка.

Війна на сході нашої країни завдає багато горя, не залишає байдужим жодного з нас. Для  рідних і близьких загиблих захисників та всіх присутніх виконав свої пісні народний аматорський ансамбль «Мрія» Синявського будинку культури.

Шаховий турнір був проведений завдяки фінансовій підтримці депутата обласної ради  Михайла Сіренка, заступника директора ПАФ «Україна» Сергія Зінченка, Рокитнянської районної державної адміністрації, Рокитнянської районної ради, Рокитнянської селищної ради  та Синявської сільської ради.

Керівник ТОВ «Заросянське» і постійний спонсор шахово-шашкового клубу – Микола Заєць передав сім’ям загиблих  воїнів  матеріальну допомогу.

За результатами  проведеного шахового турніру:

серед дорослих:

І місце - Онопрієнко Григорій (м. Тараща);

ІІ місце -  Бочок Віктор (м. Миронівка);

ІІІ місце - Демчишин Анатолій  (смт Рокитне);

ІV місце -Бугайчук Юрій (м. Миронівка);

V місце - Ковбасюк  Володимир (смт Рокитне);

VI місце - Новак Сергій (м. Тараща);

серед юнаків:

І місце  -  Альбакрі Рафат  (смт Рокитне);

ІІ місце -  Любачевський Вадим  (м.Тараща);

ІІІ місце -  Демченко Костянтин (м. Миронівка);

загальнокомандні місця:

І місце - команда  міта Тараща;

ІІ місце - команда «Інтеграл» смт Рокитне;

ІІІ місце - команда міста Миронівка.