Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 16.01.2019 09:37

14 січня 2019 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району. Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції

в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака та головний інженер Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Андрій Стрельбіцький.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 43 заяви та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 64 адмінпротоколи.

Оксана Яра розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22141 декларацій, що складає 83,4 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 196 декларації. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1301,9. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 14.01.2019.

Андрій Стрельбіцький доповів про те, що викликів щодо аварійних ситуацій за минулий тиждень не було та повідомив, що енергетична служба району перебуває у стані готовності до негоди та снігопадів найближчим часом.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.