Про виїзд мобільної робочої групи в села Синява та Бушеве

Дата: 23.01.2019 09:39

21 січня 2019 року відбувся черговий виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Цього разу мобільна група у складі працівників Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області здійснила виїзд у села Синява та Бушеве.

Працівники зазначених служб відвідали 5 сімей, в яких виховується 16 дітей та які потребували консультування та допомоги. Також вони відвідали багатодітну сім’ю внутрішньо–переміщених осіб, які звернулися до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді задля здійснення оцінки потреб сім’ї та подальшого отримання статусу дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.