Рокитнянський район, Київська область

Громадські роботи – соціальна підтримка безробітних, користь територіальній громаді

Переглядів: 393

Однією з соціальних послуг державної служби зайнятості є організація оплачуваних громадських робіт, до участі у яких залучаються безробітні, що перебувають на обліку  в службі зайнятості. Фінансуються громадські роботи за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та коштів місцевого бюджету.

Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості вже не перший рік плідно співпрацює з Рокитнянською селищною радою з питань організації та проведення громадських робіт.

Зокрема, під час проведення  двомісячника благоустрою населених пунктів, який триватиме до 18 травня 2019 року Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості та Рокитнянською селищною радою організовані громадські роботи, до яких залучено 14 безробітних. Вони виконують роботи з ліквідації сміттєзвалищ, впорядкування придорожніх смуг, упорядкування місць розташування пам’ятників і Меморіалу Слави  та інші роботи, які мають екологічну користь для територіальної громади.

Тому, важливим є не лише те, що люди, котрі працюють на оплачуваних громадських роботах за направленням  служби зайнятості, приносять користь своєму рідному краю та громаді, а й те, що у них з’являється можливість заробити гроші для утримання сімей, нехай і невеликі, проте чесно і, без перебільшення, почесною й потрібною суспільству працею.