Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 03.01.2019 09:50

02 січня 2019 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень та повідомив про перенесення штрафмайданчика до Білоцерківського районного відділення поліції, виніс пропозицію встановлення двох спостережних відеокамер на адмінбудівлі селищної ради та районного будинку культури.

Оксана Яра розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 21956 декларацій, що складає 82,7 %  від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За грудень місяць було укладено 772 декларації. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1290,8. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 02.01.2019.

Богдан Маніленко доповів про те, що викликів щодо аварійних ситуацій за минулий тиждень не було. Також розповів про необхідність сплати рахунків за електроенергію із включенням рекомендованого авансового платежу, який пропонують сплачувати задля вчасного розрахунку із енергопостачальником та попередження заборгованості населення.

Сергій Шаравара відмітив, що, попри застосування жителями району святкової піротехніки впродовж новорічних свят, пожеж на минулому тижні не було.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі, в районі прослідковується заборгованість населення за сплату послуг із газопостачання.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.