Про засідання комісії з питань захисту прав дітей

Дата: 26.04.2019 10:06

25 квітня 2019 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли: начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Людмила Секрет, начальник відділу з питань соціального захисту, опіки та піклування служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Наталія Омельянченко, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна Щербанюк та інспектор ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Київській області Маріанна Гаврешова.

В ході засідання були розглянуті питання:

• надання малолітній дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  • надання висновку про підтвердження місця проживання малолітньої дитини для можливості виїзду за кордон;
  • надання дозволу на відчуження будинку в смт Рокитне, де зареєстровані діти;
  • надання дозволу на зміну прізвища дитини;
  • відрахування зі складу вихованців дитячого будинку сімейного типу (ДБСТ) родини Багатих в зв’язку із повноліттям вихованця;
  • надання дозволу на зміну місця реєстрації малолітньої дитини;
  • надання висновку щодо доцільності позбавлення матері батьківських прав відносно сина;
  • стан виконання батьківських обов’язків жителькою с. Острів відносно дітей;
  • розгляд клопотання Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (РРЦСССДМ) щодо взяття на соціальний супровід та зняття із соціального супроводу сімей (в смт Рокитне, с. Троїцьке, с. Савинці);
  • затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, позбавлених батьківського піклування, дітейсиріт, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

По завершенню засідання були прийняті відповідні рішення та надані доручення.