Про зустріч щодо створення патронатних сімей

Дата: 26.04.2019 10:07

25 квітня 2019 року в Рокитнянському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №5  «Світанок» фахівець із соціальної роботи Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Киричок провела зустріч із працівниками закладу щодо створення патронатних сімей.

Захід був проведений на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 29  грудня  2017 року № 646 «Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки» та з метою  реалізації національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей.

На зустрічі були розглянуті питання щодо пошуку кандидатів для створення патронатних сімей, в яких будуть тимчасово проживати діти з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, та питання підготовки наставників для дітей, які проживають у закладах для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей з питань соціальної адаптації дітей та їх підготовки до самостійного життя.

Зустріч відбулася у доброзичливій та дружній атмосфері.