Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 19.02.2019 10:08

18 лютого 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, виконуючий обов’язки районного військового комісара Дмитро Саєнко, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, заступник начальника Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Микола Крупка та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 63 заяви та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 8 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 40 адмінпротоколів.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22516 декларацій, що складає 84,8 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 171 декларація. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1324,0. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 18.02.2019.

Микола Крупка доповів, що минулий тиждень був без пожеж (імовірно через значні опади).

Богдан Маніленко доповів про пошкодження електромереж на минулому тижні через їх обледеніння та вже згодом електропостачання було відновлено. Інших аварійних ситуацій за минулий тиждень не було.

Леонід Джміль розповів, що незабаром в районі розпочнуться перевірки із туберкулізації тварин у сільськогосподарських підприємствах. Закцентував увагу на питанні можливого забруднення річки Гороховатка, яка протікає через село Телешівка, через імовірне перевищення в ній рівня сірководню.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Дмитро Саєнко повідомив, що на військову службу за контрактом нині залучено одну особу, ще одна особа нині проходить медичне комісійне обстеження.

Юрій Богданов повідомив, що в селищі Рокитне проводиться благоустрій селища Рокитне. Зосередив особливу увагу на організації проведення благоустрою на вулицях: Незалежності, Окружній, Заводській та Вокзальній.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив про візит голови Київської обласної державної адміністрації на цьому тижні та кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.