Про апаратну нараду

Дата: 13.05.2019 10:14

13 травня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

Розглянуто питання про підсумки проведення урочистих заходів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-річниці вигнання нацистів з України, про хід приписної компанії "Лікаря для кожної сім’ї", про організацію та проведення заходів з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері, про поточний ремонт доріг комунального значення населених пунктів району та їхнє утримання в належному стані.