ПРОДОВЖУЄМО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УРОК "ФОРМУЛА ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ. СКЛАДОВА ХОЧУ"

Дата: 30.01.2019 10:27

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Іриною Коваль 28 січня 2019 року проведено інтерактивний профорієнтаційний урок на тему "Формула вибору професії. Складова "Хочу" для 18 учнів 8 і 9 класів Рокитнянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №5.

Для визначення інтересів та професійних вподобань з учнями проведено інтерактивні вправи "Клубок професій", "Мої вподобання". В ході виконання вправ обговорювали улюблені вподобання школярі та їх хобі. Ірина Коваль наголосила, що школярі повинні бути активними, займатися улюбленими справами та пізнавати світ професій.

Також проведено тестування за методикою "Диференційно-діагностичний опитувальник" Є.О.Клімова. За результатами методики кожен учень, учасник заходу, дізнався про свої професійні вподобання та для закріплення матеріалу в кінці уроку для учнів проведено вправу "Група професій".

Всі учні були задоволені, оскільки дізналися про свою професійну спрямованість і ознайомились з великим переліком професій та з'ясували, які навички та вміння треба мати для тієї чи іншої професії. Школярі виділили для себе те, що яку б професію вони не обрали, ким би вони не стали, головне -  залишитися людиною у будь-якій життєвій ситуації.