Про нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 05.02.2019 10:30

4 лютого о 9.00 годині голова райдержадміністрації Юрій Дідик  провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, начальник Рокитнянського районного сектора Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергій Шаравара, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков повідомив про те, що з 28.01.2019 по 04.02.2019 до Єдиного обліку зареєстровано 60 заяв та повідомлень. З них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних правопорушень. Протягом звітного періоду було зареєстровано 5 фактів крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України), 3 факти з яких розкрито. Впродовж тижня було складено 62 адмінпротоколи.

Оксана Яра  розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22351 декларацій, що складає 84,2% від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 106 декларацій. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1314,2. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 04.02.2019.

Богдан Маніленко доповів, що районний підрозділ ПАТ «Київобленерго» протягом минулого тижня працював в штатному режимі. Екстренних викликів не було. Нині проводяться планові ремонтні роботи в селах Житні Гори, Насташка та в селищі Рокитне по вулицях Вокзальній і Польовій. Та наголосив на тому, що борги по сплаті за спожиту електроенергію споживачами ростуть.

Сергій Шаравара доповів про те, що за минулий тиждень сталася одна пожежа в селищі Рокитне по вул. Гайовій. Загорівся приватний житловий будинок площею 60 м.кв. Причиною загорання стало несправне пічне опалення. Пожежу ліквідовано. Від отруєння чадним газом загинула власниця будинку.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. Зауважив, що відключення газопостачання боржникам відбуваються тільки після 2-х попереджень. Відключення газапостачання боржникам на селах буде проводитись тільки в супроводі представників сільської ради.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.