Про формування нового складу спостережної комісії при Рокитнянській районній державній адміністрації Київської області

Дата: 28.03.2019 10:37

Рокитнянська районна державна адміністрація Київської області відповідно до п. 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 року № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії, утвореної відповідно до розпорядження голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області від 29 грудня 2015 року № 352 та формування нового її складу.

Заяви (клопотання) щодо включення до нового складу спостережної комісії представників підприємств, установ, організацій всіх форм власності та окремих громадян приймаються на розгляд до Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області протягом трьох місяців з дати публікації даного повідомлення.

Для більш детального роз’яснення необхідно звернутись до управління соціального захисту населення Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області за адресою: вул. Першотравнева, буд. 6, смт Рокитне,  Київська область, кабінет № 7.