Про впровадження системи Helsi в Рокитнянському районі

Дата: 22.01.2019 10:37

21 січня 2019 року у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», який очолює його директор Оксана Яра, було презентовано та впроваджено в дію інформаційну медичну систему HELSI для пацієнтів – сервіс запису до лікарів та зберігання медичних даних.

Презентувати систему у Рокитнянському районі завітав директор компанії HELSI із впровадження цієї програми HELSI Андрій Канука. Він розповів, що це за система і як нею користуватися лікарям та пацієнтам.

До впровдження системи HELSI долучилося керівництво району – заступник голови Рокитнянської районної державної адмінінстрації Лариса Кононець та голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук.

То що ж таке програма HELSI?

Це сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів, державних та приватних медичних закладів. Застосовуючи її, пацієнти мають можливість: легко знайти та обрати свого лікаря, швидко записати себе чи членів своєї родини на прийом on-line, мати доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК), отримати миттєві результати аналізів і діагностики та матимуть доступ до призначень лікаря та плану лікування.

В свою чергу завдяки програмі HELSI лікарі матимуть можливість: зручного ведення історії хвороби пацієнтів та ЕМК, оперативного отримання результатів діагностики та аналізів, легкого використання клінічних протоколів та зрозумілий кабінет для ведення прийому пацієнтів.

При функціонуючій системі HELSI медичні заклади району матимуть комплексну автоматизацію роботи медичного закладу, можливість налаштування Helsi під потреби медзакладу, моніторинг і управлінську статистику для керівників та швидке формування поточної звітності та статистики.

Після отримання детальної інформації про систему HELSI директор центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Яра спільно із провідними лікарями закладу презентували в дії сучасний медичний прилад -  автоматичний гематологічний аналізатор, призначений для визначення  загальних параметрів крові. Цей прилад зареєстрований МОЗ України та  дозволений для застосування  в медичній практиці на території України. Він забезпечує просте та швидке вимірювання основних параметрів крові у мінімальному об’ємі проби. Прилад оснащено функцією самотестування, системою  автоматичної настройки при включенні та автоматичного очищення.

Тож із впровадженням зручної медичної інформаційної системи HELSI у Рокитнянському районі сподіваємось на оптимізацію медичного обсуговування громадян, зведення до мінімуму їх витрат та заощадження особистого часу.