Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 22.01.2019 10:40

21 січня 2019 року перший заступник головаи Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака, заступник начальника Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Микола Крупка та заступник начальника Білоцерківського центру поштового зв’язку № 7 АТ «Укрпошта» Майя Цигрик.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 56 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 15 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 54 адмінпротоколи.

Володимир Бабенко повідомив про приписку 138 чоловік для служби в Українській армії, нині вони проходять медичні комісії.

Оксана Яра розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22271 декларацію, що складає 83,9 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 329 декларацій. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1309,7. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 21.01.2019.

Микола Крупка повідомив, що за минулий тиждень жодних пожеж не було. Були складнощі із транспортною розв’язкою в районі через значні снігопади.

Богдан Маніленко доповів про те, що викликів щодо аварійних ситуацій за минулий тиждень не було та повідомив, що нині по району проводиться планові відключення електроенергії в зв’язку із ремонтними роботами. В селі Бушеве служба з електропостачання здійснили заміну трансформатора із більшою потужністю.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. В Телешівській школі відремонтували газовий лічильник.

Майя Цигрик повідомила, що у Київській області відбулося скорочення працівників Укрпошти та закрито відділення і сільські філії Укрпошти. В Рокитнянському районі скоротили 10 листонош. Заступник начальника Білоцерківського центру поштового зв’язку пояснила, що нині віддділення Укрпошти є збитковими через велику конкурентність у сфері поштових послуг. Було вирішено віднайти можливість відновлення роботи філій у Рокитнянському районі.

По завершенню наради перший заступник голови райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.