Рокитнянський район, Київська область

Про проведення семінару з техніки пошуку роботи "Співбесіда з роботодавцем"

Переглядів: 321

Фахівцем Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Іриною Коваль 16 січня 2019 року проведено профінформаційний груповий захід – семінар на тему "Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем" для 11 безробітних громадян, які перебувають на обліку у філії.

Метою семінару було ознайомити безробітних з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем, прийомами самопрезентації.

Як відомо, співбесіда – це діалог, який передбачає знайомство роботодавця і здобувача посади. Протягом співбесіди кожна з двох сторін робить для себе висновки і приймає рішення. З боку керівника, який пропонує посаду, розглядаються характеристики, ділові якості і рівень відповідності стандартам, прийнятим в компанії. А з боку здобувача  визначається співвідношення рівня оплати праці до її умов, перспективи особистого зростання і навіть графік власної завантаженості.

Співбесіда - це завжди стрес. І навіть якщо ви чудовий фахівець, помилки, вчинені на співбесіді, можуть зіпсувати про вас перше враження, і шанс отримати роботу мрії стане мінімальним. Але всього цього можна уникнути. Тому, збираючись на зустріч з роботодавцем, будьте готові до того, що Вам доведеться  відповісти на ряд запитань. Заздалегідь підготуйте відповіді на найбільш імовірні питання, щоб на співбесіді почувати себе спокійно та впевнено.

У ході семінару безробітні дізналися про основні види співбесід, а саме: телефонна співбесіда, співбесіда по Skype, групова співбесіда, стрес-інтерв’ю, інтерв’ю з кількома представниками роботодавців та структуру їх проведення.

Було наведено примірний порядок  підготовки до співбесіди та розглянуто питання, які необхідно обговорювати з роботодавцем, та відповіді на запитання роботодавця.

Основною запорукою успіху при проведенні співбесіди є досвід, знання всіх основних процесів, тривалий період практики та впевненість у своїх силах і позитивний настрій.

І.Коваль висловила сподівання, що озвучені поради принесуть користь кожному та допоможуть успішно пройти співбесіду й отримати бажаний результат –  бажану роботу.