Про апаратну нараду

Дата: 06.05.2019 11:15

06 травня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівником апарату адміністрації Аллою Іллінською, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

Розглянуто питання про організацію та проведення  у Рокитнянському районі урочистих заходів, а саме: Днів пам’яті та примирення, присвячених пам’яті жертв Другої світової війни і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-річниці вигнання нацистів з України, про хід проведення весняного двомісячника благоустрою у Рокитнянському районі, про виконавську дисципліну в Рокитнянській районній державній адміністрації Київської області, про хід приписної компанії "Лікаря для кожної сім’ї".