Про засідання комісії з питань заборгованості виплат заробітних плат

Дата: 21.12.2018 11:31

20 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання комісії з питань заборгованості виплат заробітних плат та зайнятості населення.

Участь у засіданні взяли члени комісії: представники управління соціального захисту населення адміністрації, управління агропромислового розвитку адміністрації, відділу економічного розвитку та інфраструктури адміністрації, районної філії Київського обласного центру зайнятості, Рокитнянського відділення обслуговування громадян Білоцерківського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України у Київській області, Рокитнянського ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області та Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

В ході засідання вирішувались питання про податковий борг платників по місцевих податках в розрізі адміністративно-територіальних одиниць та про доведення до відома селищного та сільських голів щодо вжитя заходів наповнення місцевих бюджетів усіх рівнів.

На завершення засідання кожному із присутніх були надані відповідні доручення та вказівки.