Привітання з 90-річним ювілеєм

Дата: 20.06.2019 11:32

18 червня 2019 року свій 90-річний ювілей відзначила Билда Любов Миколаївна, ветеран бібліотечної справи.

З цим святом її  привітали заступник голови Рокитнянської районної адміністрації Лариса Кононець, голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук , директор Рокитнянської централізованої бібліотечної системи Людмила Марковська, журналіст районної газети « Вісник Рокинянщини» Алла Шелест.

Свою бібліотечну діяльність Билда Л.М. розпочала у 1952 році в Тетіївській районній бібліотеці для дітей . Закінчила  Київське культосвітнє училище та Харківський бібліотечний інститут.

У Рокитнянській районній бібліотеці працювала  з 1969 року і до виходу на заслужений відпочинок.

Любов Миколаївна високопрофесійний бібліотечний працівник, працюючи з дітьми значний внесок зробила в організацію роботи з вивчення їх інтересів та запитів. Проводила змістовну масову роботу з читачами-дітьми: читацькі конференції, диспути, конкурси, літературні подорожі тощо. Була організатором клубу «Світлячок».

Три десятиліття, працюючи в дитячій бібліотеці, Любов Миколаївна вела щоденник бібліотекаря. Завдяки роботі Любові Миколаївни, Рокитнянська районна бібліотека була республіканською школою передового досвіду по вивченню інтересів  читачів-дітей. За досягнуті успіхи в праці  Билда Л.М.  нагороджувалася Почесними грамотами Міністерства культури УРСР, преміями Київської облдержадміністрації, Рокитнянської райдержадміністрації.