Про засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 21.12.2018 11:34

20 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: члени комісії, працівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники поліції, медичних установ району, «Рокитне ЖЕП», КП «Рокитневодоканал»», філії "Рокитнянське районне дорожнє управління" ДП Київського обласного ДП ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», представники газової, енергетичної служб та служби з надзвичайних ситуацій.

В ході засідання комісії розглядалися питання:

1. прийняття рішень щодо аварійності будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. села Ольшаниця Рокитнянського району;

2. посилення роз’яснювальної роботи серед населення та покращення взаємодії з засобами масової інформації району щодо стану пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту;

3. затвердження місць знищення вибухонебезпечних предметів на території Рокитнянського району;

4. стан захисних споруд цивільного захисту в Рокитнянському районі;

5. про безпечне розміщення автогазозаправочних комплексів на території Рокитнянського району;

6. щодо забезпечення питною водою жителів смт Рокитне;

7. щодо справності електромереж в навчальних закладах Рокитнянського району;

8. про організацію роботи пунктів обігріву;

9. готовність техніки до роботи в зимовий період 2018-2019 року та стан автомобільних доріг в Рокитнянському районі.

10. щодо організації харчування дітей в школах та садочках смт Рокитне;

11. про технічний стан приміщень Рокитнянської дитячо-юнацької спортивної школи в смт Рокитне та спортивної зали Житньогірської ЗОШ І-ІІІ ст.

По завершенню засідання комісії по кожному з розглянутих питань були прийняті відповідні рішення та надані вказівки й доручення.