Про нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 09.01.2019 11:38

8 січня о 9.00 годині перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Приліпко  провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району. Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков,

директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, начальник Рокитнянського районного сектора Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Київській області Сергій Шаравара.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков повідомив про те, що з 01.01.2019 по 04.01.2019 до Єдиного обліку зареєстровано 42 заяви та повідомлення. З них внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 2 кримінальних правопорушень.Протягом звітного періоду було зареєстровано 1 факт крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України).

З початку року працівниками відділу поліції складено 14 протоколів про адміністративні правопорушення, з них:

- 5 протоколи групою реагування патрульної поліції (ГРПП) (адміністративна практика);

- 9 протоколів службою дільничих офіцерів поліції (ДОП).

Оксана Яра  розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22046 декларацій, що складає 83,0 %  від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 106 декларацій. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1296,6. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 08.01.2019.

Богдан Маніленко доповів, що районний підрозділ ПАТ «Київобленерго» протягом минулого тижня працював в штатному режимі. Екстренних викликів не було. Та повідомив, що на виклики виїзджає одна ремонтна бригада. У другій бригаді вакантні дві посади спеціалістів-ремонтників.

Сергій Шаравара доповів про те, що за минулий тиждень сталася одна пожежа в селі Запруддя. Господар будинку залишив на столі свічку, яка стала причиною пожежі. При проведені робіт із пожежогасіння виникли проблеми з поповненням водою баків пожежної машини. Пожежу ліквідовано, але згоріла більша частина будинку. Жертв немає.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.