Про проведення семінару

Дата: 14.12.2018 11:38

З метою інформування шукачів роботи з інформацією про спектр послуг, які надає служба зайнятості, заступником директора-начальником відділу надання соціальних послуг Надією Пустовіт проведено семінар із загальних питань зайнятості.

Безробітні ознайомлені із законодавством з питань зайнятості, з своїми правами та обов’язками, а також отримали інформацію про стан ринку праці і наявні вакансії та потребу в кадрах, які мають роботодавці Рокитнянщини. Увагу учасників семінару акцентовано на перевагах легальної зайнятості.

По завершенню семінару Н.Пустовіт відповіла на запитання, надала поради та рекомендації, які допоможуть безробітним громадянам зорієнтуватися на ринку праці, аби якнайшвидше вирішити проблеми зайнятості та працевлаштування.