Про засідання колегії

Дата: 24.05.2019 11:39

22 травня виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Олег Приліпко провів засідання колегії райдержадміністрації. До порядку денного засідання колегії внесено питання про підсумки проведення весняного двомісячника благоустрою населених пунктів Рокитнянського району у 2019 році,

про стан дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин на підприємствах, установах і організаціях Рокитнянського району, про виконання заходів щодо профілактики та протидії захворюванню на туберкульоз у Рокитнянському районі. У засіданні взяли участь члени колегії райдержадміністрації, відповідальні працівники апарату та структурних підрозділів адміністрації, представники місцевих ЗМІ. За результатами розгляду вказаних питань прийнято відповідні розпорядження в.о. голови адміністрації.