Про виїзд мобільної робочої групи

Дата: 05.02.2019 11:40

4 лютого 2019 року відбувся черговий виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах по селах Запруддя, Телешівка, Маківка.

Цього разу мобільною групою, у складі директора Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інни Щербанюк, заступника директора - начальника відділу Наталії Олексієнко та  головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Київської області Юлії Грижак, відвідано 4 сім’ї, які потребували консультування та допомоги. З них  2  сім’ї нововиявлені, які переїхали на постійне місце проживання до села Запруддя. Разом із Запрудянським сільським головою Миколою Хмілем, директором Запрудянської ЗОШ I-III ст. Людмилою Довгаль, соціальним педагогом Наталією Краєвською та  заступником з виховної роботи Ольгою Карапотою відвідано дані родини та надано консультації.