Про апаратну нараду

Дата: 11.02.2019 11:45

11 лютого в.о. голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів апаратну нараду із заступником голови адміністрації Ларисою Кононець, керівниками структурних підрозділів адміністрації, установ та організацій району.

Розглянуто питання про рішення щод вступу України в ЄС та НАТО, про організацію та проведення виборів Президента України на території Рокитнянського району, про інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо протидії булінгу, про звіт Телешівського сільського голови щодо роботи у 2018 році, про організацію та проведення у Рокитнянському районі спортивних змагань з волейболу, шахів, шашок, настільного тенісу і кульової стрільби в залік районної спартакіади територіальних громад та міжгалузевої районної спартакіади профспілок 2019 року за програмою І етапу обласного фестивалю 2019 року "Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація", про підготовку до мітингу з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.