Про робочу зустріч із Синявським сільським головою Ольгою Ковінькою

Дата: 12.03.2019 11:51

11 березня 2019 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза провела робочу зустріч із Синявським сільським головою Ольгою Ковінькою.

У ході зустрічі обговорено питання організації оплачуваних громадських робіт з благоустрою та озеленення території села Синява із залученням до них безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості, під час проведення в Київській області весняного двомісячника благоустрою населених пунктів, який буде проходити  з 18 березня по 18 травня 2019 року. Метою його є забезпечення утримання належного санітарного стану населених пунктів та підвищення рівня благоустрою після зимового періоду.

Громадські роботи будуть виконуватися виключно на створених для цього тимчасових місцях. Фінансування організації громадських робіт, в яких братимуть участь зареєстровані безробітні, буде здійснюватися за рахунок коштів сільської ради та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття рівними частинами. Участь безробітних громадян у таких роботах дасть змогу підвищити мотивацію їх до праці, підтримати матеріально та мінімізує утриманські настрої.

Зокрема, хочеться відзначити, що бюджетом Синявської сільської ради на 2019 рік передбачено  найбільше коштів на організацію громадських робіт (40,9 тис. грн.) серед 14 сільських рад району.

У результаті зустрічі домовлено  про подальшу співпрацю між службою зайнятості і сільською радою, узгоджено період проведення громадських робіт та чисельність безробітних, яких буде залучено до їх виконання.