Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 03.05.2019 11:51

02 травня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: заступник голови адміністрації Лариса Кононець, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, заступник начальника управління соціального захисту населення адміністрації Таїсія Ігнатьєва, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко,  начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 72 заяви та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 19 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 81 виїзд, складено 56 адмінпротоколів. Також головний полісмен району додав, що впродовж пасхальних літургій було забезпечено громадський порядок у районі на належному рівні.

Сергій Шаравара повідомив, що на минулому тижні було три пожежі (с. Бушеве – горів трав’яний настил 700 м кв., с. Пугачівка – горів трав’яний настил 100 м кв., с. Житні Гори – згоріла приватна лазня), людських жертв немає.

Володимир Бабенко повідомив, що на ІІ квартал цього року заплановано залучити 8 осіб на військову службу за контрактом. Зауважив, що нині молодь ухиляється від військової строкової служби, в результаті чого районний військовий комісаріат змушений буде звертатися до суду. Також повідомив, що з 15 по 17 травня у районі заплановано навчальні стрільби для допризивної молоді.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікар для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23384 декларації, що складає 88,1 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 23.04.2019. За квітень місяць введено 292 декларації, середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1375,5.

Леонід Джміль повідомив, що в квітні у школах і дитячих садках району було проведено моніторингові дослідження обідніх страв, які готують дітям. В результаті чого з’ясувалося, що калорійність харчування дітей менша, ніж за встановленими нормами. Ісує необхідність переглянути меню страв, аби виправити цей недолік. Також Леонід Джміль зауважив, що в деяких приватних тваринних господарствах району відсутні санітарно-пропускні пункти. За невиконання цієї вимоги районне управління Держпродспоживслужби спочатку надаватиме приписи, а згодом вирішуватиме це питання у судовому порядку. Ще додав, що незабаром представники Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області будуть здійснювати об’їзд сміттєзвалищ області з метою визначення їх законності та відповідності нормам Закону України «Про відходи».

Богдан Маніленко повідомив, що на разі енергетична служба району працює в штатному режимі та систематично проводить поточні ремонтні роботи.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Петро Кушнірук повідомив, що нині в районі завершено ямковий ремонт доріг Рокитне Острів - Троїцьке та заплановано ямковий ремонт доріг Рокитне - Телешівка та Рокитне - Ольшаниця.

Юрій Богданов повідомив, що перед святами Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заплановано здійснити відвідування ветеранів війни та оновлення кольорів стели Перемоги, що на вулиці Заводській.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко повідомив, що до 07 травня триває домісячник благоустрою, наголосив на важливості вчасного завершення благоустрою селища та населених пунктів району до травневих свят та кожному дав відповідні доручення і вказівки.