Про засідання молодіжної громадської ради

Дата: 07.06.2019 11:55

06 червня 2019 року під керівництвом заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариси Кононець відбулося засідання молодіжної громадської ради.

Вела засідання заступник голови молодіжної громадської ради, методист відділу освіти адміністрації Катерина Хорунжа. Участь у засіданні взяли: начальник відділу культури, молоді та спорту адміністрації Анатолій Хоменко, секретар ради Олена Мовчан, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Юлія Грижак, інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Маріанна Гаврешова та учнівська молодь - члени ради.

В ході засідання молодіжної громадської ради було заслухано звіт про діяльність ради за останній місяць, обговорено участь учнівської молоді району у національно-патріотичній терновій грі «Криївка УПА-2019», що відбудеться у селі Мигалки Бородянського району Київської області 22-24 червня 2019 року, та погоджено план проведення щорічного районного конкурсу «Молода людина року 2019».