Про засідання комісії з питань використання та охорони природних ресурсів району

Дата: 07.06.2019 11:58

06 червня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів чергове засідання комісії з питань використання та охорони лісів, водоймищ (річок, ставків, озер), родовищ корисних копалин, рослинного і тваринного світу та інших природних ресурсів у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: депутат районної ради Михайло Поночовний, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак, начальник Рокитнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль, заступник начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівсього відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрій Антонюк, заступник начальника відділу у Рокитнянському районі Головного управління Держгеокадастру Київської області Людмила Голубець, спеціаліст відділу організації виробництва сільськогосподарської продукції управління агропромислового розвитку адміністрації Валентина Фещенко та провідний інженер-гідротехнік Регіонального офісу водних ресурсів річки Рось (РОВР) Олена Вигівська.

В ході засідання було обговорено питання:

1. стан сільськогосподарських об'єктів (ферм) на території Рокитнянського району;
  2. стан сміттєзвалищ на території сільських рад Рокитнянського району;
  3. стан водойм на території Рокитнянського району.

На завершення засідання Олег Приліпко наголосив на дотриманні місцевими фермерськими господарствами району санітарно-гігієнічних вимог, утримання сміттєзвалищ району у належному санітарному стані та недопущенні утворення стихійних сміттєзвалищ.