До позбавлення волі засуджено 27-річного чоловіка, який забив до смерті свого вітчима

Дата: 22.05.2019 12:02

В серпні 2018 року 27-річний чоловікпроїжджав на автомобілі в одному ізсілРокитнянського району де зустрів свого колишнього вітчима, якому запропонував разом вжити алкогольні напої, на що останній погодився.

У подальшому між пасинком на грунті образ, спричинених в дитинстві, та вітчимом виник конфлікт, у ході якого зловмисник, перебуваючи на узбіччі дороги, наніс два удари ногою в обличчя потерпілому. Від отриманих травм 56-річний чоловік помер.

Дії злочинця кваліфіковано за ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Завдяки принциповій позиції Рокитнянського відділу Кагарлицької місцевої прокуратури судом останнього визнано винним у інкримінованому йому злочині та засуджено до 4 років позбавлення волі.