Про громадські слухання щодо будівництва СТО в смт Рокитне

Дата: 19.04.2019 13:02

18 квітня 2019 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка в малому залі засідань райдержадміністрації відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території будівництва станції технічного обслуговування автомобілів в межах Рокитнянської селищної ради.

На громадських слуханнях були присутні: завідуючий відділом стратегічного планування територіального розвитку ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» Леонід Тиква та архітектор зазначеного ТОВ Максим Чуприна, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства адміністрації Ігор Лалак, інженер госпрозрахункового комунального підприємства «Проектно-виробниче, архітектурно-планувальне бюро» Ірина Багата, спеціаліст-землевпорядник Рокитнянської селищної ради Вадим Рубан, працівники структурних відділів та підрозділів райдержадміністрації, місцева громадськість та ЗМІ.

Впродовж  громадського обговорення та станом на 18.04.2019 заяв та зауважень щодо розробленого проекту містобудівної документації на місцевому рівні не надходило.

На запитання присутніх на громадських слуханнях представники проектної організації надали змістовні відповіді та роз’яснення.