Про засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги над нацизмом

Дата: 19.04.2019 13:05

18 квітня 2019 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в Рокитнянському районі у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України.

Участь у засіданні взяли: голова районної ради Олександр Конопчук, заступник голови райдержадміністрації Лариса Кононець, секретар оргкомітету Алла Нечепоренко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, начальник відділу культури, молоді та спорту адміністрації Анатолій Хоменко, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату адміністрації Інна Мурмило, головний спеціаліст з питань організаційної роботи апарату адміністрації Юлія Чернявська, керуюча справами районної ради Світлана Лехан, керуюча справами селищної ради Оксана Пауль, заступник начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юрій Антонюк, головний лікар комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянська центральна районна лікарня» Сергій Ігнатьєв, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, методист відділу освіти райдержадміністрації Віра Скринська, директор комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Рокита» Антоніна Мельник, голова ради Рокитнянської районної організації ветеранів України Микола Красін, голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Андрієнко та місцеві ЗМІ.

На порядку денному було визначено основні питання:

1. Указ Президента України від 03.04.2019 № 99/2019 "Про відзначення у 2019 році Дня пам'яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України";
  2. план заходів з підготовки та відзначення в Рокитнянському районі у 2019 році Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України;
  3. відзначення Дня пам’яті та примирення 8 травня 2019 року та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня 2019 року. організаційні питання щодо плану проведення урочистих заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення і Дню Перемоги.

Впродовж засідання було обговорено: план-сценарій святкових заходів, часові та територіальні межі їх проведення, проведення поминальної панахиди, відвідування та привітання ветеранів війни, надання їм соціальної допомоги, церемонію покладання квітів, рух святкової колони, оркестровий супровід, порядок проведення спортивних змагань (маршрут велопробігу, змагання з футболу, олімпіада з легкої атлетики), благоустрій населених пунктів району та впорядкування пам’ятних знаків, охорона громадського порядку та забезпечення медичного супроводу впродовж цих святкових подій.

Всі пропозиції присутніх членів оргкомітету було заслухано та взято до уваги. Заступник голови райдержадміністрації наголосила на відповідальному ставленні до організації проведення травневих свят.