Про зустріч із роботодавцем

Дата: 26.12.2018 13:21

22 грудня 2018 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза зустрілася з директором Комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрієм Сахно.

КП "Рокитнеблагоустрій" - комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради, де працює 27 осіб і основною діяльністю якого є забезпечення комплексного благоустрою селища Рокитне: дотримання санітарно-гігієнічних норм, збирання та вивіз твердих побутових відходів, озеленення селища, забезпечення освітлення вулиць та площ підвідомчої території та ін.

Під час зустрічі керівники обговорили питання щодо укомплектування вакансії водія автотранспортних засобів (а саме автовишки з умінням керувати підйомником) та щодо подальшої співпраці з філією у напрямку організації та проведення громадських робіт.

Загалом протягом 2018 року за допомогою служби зайнятості було укомплектовано дві посади (одна – з проходженням стажування на підприємстві).

Директор філії проінформувала Ю.Сахно про можливість організації професійного навчання працівників по спеціальностям, що актуальні для підприємства, про можливість  шляхом залучення клієнтів служби зайнятості до виконання робіт тимчасового характеру.