В КОДА запрацювала «гаряча лінія» з питань захисту прав інвесторів та підприємців

Дата: 02.04.2019 13:36

В Обласній державній адміністрації запрацювала «гаряча лінія» Офісу захисту прав інвесторів та підприємців Київської області. Офіс прийматиме звернення від представників бізнесу щодо фактів тиску, зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади.

Щоб отримати кваліфіковану правову допомогу звертайтесь за тел. 044 286-87-57 «Гаряча лінія» працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00. Також свої скарги Ви можете надіслати за електронною адресою  zahystprav_koda@ukr.net

Нагадаємо, Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області було створено за ініціативи голови КОДА Олександра Терещука з метою покращення комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу.