Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 02.04.2019 13:38

02 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, виконуючий обов’язки районного військового комісара Дмитро Саєнко, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 89 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 6 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 4 адмінпротоколи.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23130 декларацій, що складає 87,1 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 02.04.2019.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. Також відмітив, що на сьогодні відключено газопостачання КП «Рокитнетепломережа» в зв’язку із вичерпанням ліміту споживання, та вказав на відповідні установи району, які є на сьогодні боржниками за сплату послуг із газопостачання.

Богдан Маніленко повідомив про те, що впродовж 31 березня під час голосування жителів району у першому турі виборів Президента України, електропостачання усіх виборчих дільниць було безперебійним. На разі служба з електропостачання працює в штатному режимі.

Дмитро Саєнко повідомив, що у першому кварталі 2019 року на військову службу за контрактом залучено дві особи (виконано план на 16,6 % по залученню громадян на військову службу за контрактом). На строкову службу до лав української армії відібрано 6 осіб, що становить 30 % від запланованого показника.

Юрій Богданов доповів про важливість прибирання узбічь доріг району, зокрема наголосив на обов’язковому прибиранні занедбаної прилеглої території районного споживчого товариства.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко подякував усім присутнім за допомогу у проведенні першого туру виборів Президента України, відмітив важливість кожної із служб та дав відповідні доручення та вказівки.