Про підписання меморандуму щодо співпраці

Дата: 04.04.2019 13:39

03 квітня 2019 року між Рокитнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Інни Щербанюк та Білоцерківським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги відділу  «Рокитнянське бюро правової допомоги» в особі директора Оксани Сірик  підписано меморандум про співпрацю.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на співпрацю в частині правоосвітницької діяльності щодо інформування громадськості стосовно домашнього насилля, проведення інформаційних та просвітницьких кампаній стосовно протидії домашнього насилля, інформування отримувачів послуг центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги та консультації.

Фахівці районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сподіваються на позитивні результати цього Меморандуму та  на оптимізацію інформування громадськості району з питань правової допомоги.