Про День відкритих дверей

Дата: 19.04.2019 13:40

18 квітня 2019 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся  День відкритих дверей.

Основною метою заходу було ознайомлення учасників із послугами, які надає служба зайнятості, станом ринку праці району, актуальними вакансіями, а також професіями та спеціальностями, що користуються попитом на Рокитнянщині.

День відкритих дверей розпочала директор філії Лариса Глюза, яка   надала інформацію про послуги, які надає служба зайнятості та акцентувала  увагу на сучасних сервісах служби зайнятості. Зокрема,  на сайті Державної служби зайнятості можна дізнатись про актуальні вакансії в регіоні, створити власний електронний кабінет та пройти онлайн- тестування. Дізнатись останні новини служби зайнятості можна на сторінках соціальної мережі Фейсбук. Також Лариса Глюза наголосила, що основним і найважливішим завданням служби зайнятості є сприяння зайнятості населення та його гарантований захист від безробіття. Так, станом на 18 квітня 2019 року на обліку у Філії перебувало 256 осіб, що мали статус безробітних, з яких  101 особа набула  цього статусу з початку  року. Працевлаштовано з початку року 163 особи, з них 1 особа отримала одноразову допомогу на зайняття підприємницькою діяльністю. Актуальними є 57 вакансій. Всього з початку року їх нараховується 236, з яких укомплектовано службою зайнятості 136. З початку року  у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 66 осіб. Наголошено учасникам заходу і на можливості професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації громадян з числа зареєстрованих безробітних за сприяння державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. А також на можливості професійного навчання безпосередньо у роботодавців - замовників кадрів. Так, у районі з початку 2019 року 26 осіб  проходили профнавчання.

Також Лариса Глюза повідомила присутнім про впровадження нових підходів в обслуговуванні клієнтів та запровадження інституту кар’єрного радника.

Заступник директора Надія Пустовіт ознайомила присутніх з потребами роботодавців в кадрах та наявними вакансіями. Озвучено та охарактеризовано кожну вакансію, яка в даний час актуальна. Наголошено, що перед громадянами стоїть вибір: залишитись пасивним і залежати від соціальних виплат, чи враховуючи здібності, освіту та  досвід, працевлаштуватися на нову роботу,  або забезпечити себе роботою самостійно і зайнятися підприємницькою діяльністю.  Оцінити всі можливості і ризики, надати  клієнтам рекомендації в самовизначенні та адаптації на ринку праці допоможуть  кар’єрні  радники.

Під час пожвавленого спілкування учасники заходу отримали кваліфіковані роз’яснення на безліч різноманітних запитань, що піднімалися на Дні відкритих дверей.