З жителями Макарівщини зустрівся очільник Київської облдержадміністрації

Дата: 15.03.2019 13:40

12 березня голова Київської облдержадміністрації О.Терещук  провів виїзну зустріч з жителями Макарівщини. Захід пройшов в Макарівському районному Будинку культури за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, голови Макарівської районної ради О.Гулака, керівників структурних підрозділів Київської облдержадміністрації, обласних служб та структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації.

Проблемні питання підняли жителі селищ Макарова та Кодри, сіл Андріївка, Бишів, Борівка, Козичанка, Соснівка, Фасова та Пашківка. Загалом, це були питання капітального ремонту доріг, державного та обласного значення, електропостачання, діяльності сміттєзвалища, що знаходиться на території Наливайківської сільської ради, водопостачання житлового масиву та якості питної води, пільгового перевезення та отримання земельних ділянок учасниками бойових дій, укладання договору оренди на земельну ділянку, де провадить діяльність ТОВ “Енергетична група” філія “Соснівський гранітний кар'єр”, будівництва Будинку культури в с. Бишів, переміщення особового складу Макарівського військового комісаріату до бувшого приміщення військової установи, будівництва нового приміщення для класів початкової школи Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, виплати одноразової грошової допомоги учасникам Ато (добровольцям) та людям з інвалідністю, діяльності ТОВ “Макарівська птахофабрика” тощо.

Відповідно очільником області були дані доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, окремим керівникам установ району щодо опрацювання та віднайдення шляхів вирішення зазначених питань.

“Кожен громадянин має відчути, що в області та районі влада є. Є досить багато питань, які вирішуються в освітній галузі, медицині, у сфері інфраструктури, є багато інших напрацювань, які повинні бути втілені в життя. Особисто я маю чітке завдання від Президента працювати з людьми, спілкуватися з ними, як сьогодні я спілкуюся з вами. Моя мета почути вас та віднайти вірні шляхи у вирішені питань громад”, - О.Терещук.