Про виїзд мобільної робочої групи в селищі

Дата: 04.04.2019 13:44

03 квітня 2019 року відбувся виїзд мобільної робочої групи з надання практичної допомоги сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах по смт Рокитне.

Директор Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – центр) Інна Щербанюк, заступник директора центру Ольга Олексієнко та  головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської районної державної адміністрації Юлія Грижак відвідали 5 сімей, в яких виховується 8 дітей та  які потребували консультування та допомоги, у тому числі сім’ю опікуна.

Під час виїзду клієнтам центру були надані інформаційні послуги щодо можливості отримання безоплатної вторинної правової допомоги у Білоцерківському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відділу «Рокитнянське бюро правової допомоги». Також сім’ї було поінформовано про можливість отримання послуг психолога Рокитнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.