Про засідання комісії

Дата: 17.12.2018 13:55

Якщо ви втратили роботу і ваша спеціальність (професія) не затребувана сьогодні на ринку праці, ви маєте можливість зайнятися підприємницькою діяльністю і служба зайнятості посприяє вам у започаткуванні власної справи.

Безробітним (особам, які в установленому порядку зареєстровані в службі зайнятості як шукаючі роботу та визнані безробітними, і яким виповнилося 18 років) з метою забезпечення їх зайнятості та які виявили бажання започаткувати підприємницьку діяльність, допомога по безробіттю може виплачуватися одноразово для організації цього виду діяльності.

Так, 14 грудня 2018 року за участю директора Лариси Глюзи в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулося засідання комісії з питань надання одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Під час засідання було розглянуто питання доцільності виплати одноразової допомоги особі, яка виявила бажання відкрити власну справу. На розгляд комісії безробітна підготувала бізнес-план за напрямком косметологічні послуги та ознайомила членів комісії з перспективами розвитку обраного виду діяльності.

У результаті розгляду даного бізнес-плану щодо обраної сфери діяльності та відповідей кандидата на отримання допомоги щодо перспективи вибраного напрямку діяльності, його реалізації, комісією рекомендовано виплатити одноразову допомогу по безробіттю для започаткування власної підприємницької діяльності.