Про засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 04.04.2019 14:00

03 квітня 2019 року під керівництвом виконуючого обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Рокитнянському районі.

Участь у засіданні взяли: члени комісії, працівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники поліції, медичних установ району, «Рокитне ЖЕП», районного управління ГУ Держпродспоживслужби Київської області, філії "Рокитнянське районне дорожнє управління" ДП Київського обласного ДП ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України», представники газової, енергетичної служб та служби з надзвичайних ситуацій району. Також на засідання були запрошені Рокитнянський селищний голова, Бушівський та Ольшаницький сільські голови.

В ході засідання комісії розглядалися питання:

1) про визначення власника та балансоутримувача захисних споруд цивільного захисту (ПРУ №147510 – вул. Вокзальна, 36; ПРУ №147511 – вул. Вокзальна, 44; ПРУ №147513 – вул. Лісна, 12; ПРУ №147514 - вул. Тополева, 11; ПРУ №147515 – вул. Ентузіастів, 6);

2) про організацію заходів з протидії пожежам у природних екосистемах у 2019 році.

По завершенню засідання комісії по кожному з розглянутих питань були прийняті відповідні рішення та надані вказівки й доручення.