Засідання Ради регіонального розвитку Рокитнянського району

Дата: 17.12.2018 14:05

12 грудня 2018 року  у Рокитнянській районній державній адміністрації відбулося засідання  Ради регіонального розвитку Рокитнянського району під головуванням голови адміністрації Ю.А. Дідика за участю голови Рокитнянської районної ради О.Г.Конопчука, першого заступника  голови адміністрації О.Ю.Приліпка, заступника голови адміністрації Л.П.Кононець, заступника голови районної ради С.Д.Кучерової,  начальників управлінь, відділів та структурних підрозділів  адміністрації, керівників підприємств, установ, організацій району, селищного та сільських голів.

Основним завданням ради є сприяння налагодженню ефективної взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування району щодо удосконалення роботи у сфері регіонального розвитку, вирішенні проблемних питань життєзабезпечення району.

На порядок денний ради виносилось питання «Про формування перспективного плану розвитку Рокитнянського району на 2019-2021 роки».

Також присутні були проінформовані про пророблену роботу  у період з 2015-2018 роки .