Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 17.12.2018 14:09

17 грудня 2018 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, перший заступник голови адміністрації Олег Приліпко, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко, начальник Рокитнянського районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області Сергій Шаравара та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 64 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 7 кримінальних проваджень (з них - 1 крадіжка, 1 порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 незаконне зберігання наркотичних засобів, 1 умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, 1 умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження, 2 шахрайства). Впродовж тижня було складено 51 адмінпротокол.

Оксана Яра розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 21519 декларацій, що складає 81,0 %  від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За грудень місяць було укладено 345 декларацій. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1265,2. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 17.12.2018.

Сергій Шаравара доповів про те, що 11.12.2018 в дошкільному навчальному закладі (ясла-садочок «Сонечко») Ольшаницької сільської ради загорілася електрощитова, причина загорання – коротке замикання, в результаті якого зруйновано електрощит і електропроводку, жертви відсутні. 12.12.2018 сталося зіткнення автомобіля із деревом, через вчасну роботу місцевої служби ДСНС пожежі не сталося, але водій помер в лікарні. Зараз у районі продовжує роботу інспекція ДСНС, йде підготовка річних звітів.

Богдан Маніленко доповів, що в напрямку Телешівка-Любки було відключено дві лінії електромереж через налипання снігу та відповідне провисання проводів. Нині проведено ремонтні роботи – лінія електромереж знову працює.

Сергій Бурлака повідомив, що по вулиці Червона січ в смт Рокитне запланована заміна газорегулюючих шкафів, газопостачання тимчасово припинено та невдовзі буде відновлено, але тимчасово із нижчим тиском газопостачання. Аварійних ситуацій на тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Юрій Богданов доповів, що на цьому будуть посипані спеціальною посипною сумішшю дороги і маленькі вулички селища Рокитне. Посипного матеріалу на сьогодні вдосталь.

Олег Приліпко повідомив про те, що зараз у районі відновили свою роботу пункти обігріву.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.