Про нараду щодо оформлення біометричних документів

Дата: 30.01.2019 14:30

29 січня 2019 року під керівництвом першого заступника голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олега Приліпка відбулася нарада з питань оформлення та видачі біометричних документів.

До участі у нараді були запрошені начальник Рокитнянського районного відділу Центру міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та в Київській області Олена Шпетна та адміністратор Центру надання адміністративних послуг  (ЦНАП) райдержадміністрації Юлія Свирбиус.

В ході наради було визначено, що Рокитнянський районний відділ Центру міжрегіонального управління Державної міграційної служби у місті Києві та в Київській області здійснює підключення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) до Єдиного державного демографічного реєстру, безкоштовно передає у користування розроблене спеціальне програмне забезпечення. Віднині ЦНАП є уповноваженим суб’єктом Єдиного державного демографічного реєстру з правом прийняття від суб’єктів звернення необхідних заяв-анкет, внесення інформації до нього для оформлення та видачі громадянам України паспортів для виїзду за кордон та ID-карток з безконтактним електронним носієм, а також посвідок на проживання іноземців та осіб без громадянства в Україні.

Також було обговорено важливу роль центрів надання адміністративних послуг у створенні на території Рокитнянського району доступних і зручних умов надання громадянам адміністративних послуг.