Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 30.01.2019 14:34

28 січня 2019 року голова Рокитнянської районної державної адміністрації Юрій Дідик провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: перший заступник голови райдержадміністрації Олег Приліпко, Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 61 заяву та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 56 адмінпротоколів.

Оксана Яра  повідомила, що 21 січня 2019 року в Україні було проведено верифікацію та деактивацію записів пацієнтів і укладених декларацій на підставі наданої Міністерством юстиції України інформації щодо померлих осіб з Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Так із 01.01.2017 по 01.12.2018 в Україні було вилучено 109 тисяч деларацій, у Рокитнянському районі – 143 декларації. Директор ЦПМСД також розповіла про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 22220 декларацію, що складає 83,7 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. За січень місяць було укладено 265 декларацій. Середня кількість декларацій на одного лікаря становить 1306,0. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 28.01.2019.

Сергій Шаравара повідомив, що за минулий тиждень було три пожежі. В селі Пугачівка у приватному дворі загорілись дрова на відкритій місцевості поряд із господарською будівлею. В селі Ольшаниця по вулиці Рогодзянській загорілося перекриття в житловому будинку, причиною загорання були несправності пічного опалення. В смт Рокитне по вулиці Червона Січ загорілася внутрішня обшивка веранди житлового будинку. Всі пожежі були ліквідовані вчасно, жертви відсутні. В селі Синява через значні снігопади завалився зерносклад.

Богдан Маніленко доповів про те, що викликів щодо аварійних ситуацій за минулий тиждень не було та повідомив, що енергетична служба району готова до погіршення погодних умов (снігопадів).

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі.

Юрій Богданов повідомив, що в селищі Рокитне проводиться систематичне очищення доріг від снігу та їх посипання спеціальною сумішшю.

По завершенню наради голова райдержадміністрації кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.