Робоча зустріч із керівником ТОВ "ТКС-ТРЕЙД" Олександром Близнюком

Дата: 11.06.2019 14:44

06 червня 2019 року  директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та її заступник Надія Пустовіт провели робочу зустріч із керівником  ТОВ "ТКС-ТРЕЙД" Олександром Близнюком.

Підприємство займається вантажними перевезеннями. На даний час середньооблікова чисельність складає 53 працівники, переважна більшість з яких -водії автотранспортних засобів. Заробітна плата працівників товариства одна із вищих у районі.

Під час зустрічі обговорено питання щодо потреби в кадрах та підбору працівників за допомогою служби зайнятості за професією водій автотранспортних засобів з наявністю прав водія категорії "Е"  та бухгалтера, стажування на робочому місці, а також шляхи подальшої співпраці. За словами Олександра Близнюка, бажаючим працевлаштуватися за професією водій автотранспортних засобів,  у разі відсутності прав водія автотранспортних засобів категорії  "Е", підприємство сприяє проходженню підвищення кваліфікації  та відкриття вказаної  категорії.