Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 08.04.2019 14:45

08 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, директор комунального некомерційного підприємства Рокитнянської районної ради Київської області «Рокитнянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Яра, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко,  начальник філії «Рокитнянське районне управління» дочірнього підприємства Київського обласного дорожнього управління ВАТ «Державна акціонерна компанія «Автомобільні дороги України» Петро Кушнірук та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень:

Микола Рижков відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень: було прийнято 112 заяв та повідомлень, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 19 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було складено 29 адмінпротоколів.

Сергій Шаравара повідомив, що на минулому тижні було 19 пожеж, причинами яких стала людська безвідповідальність (були загорання травяних настилів, сміттєзвалищ та двох приватних будинків). Та наголосив на обов’язковому залученні селищного та сільських голів до пожежогасінь.

Оксана Яра  повідомила про хід приписної кампанії «Лікаря для кожної сім’ї», відповідно до якої на сьогодні в районі укладено 23207 декларацій, що складає 87,4 % від загальної чисельності зареєстрованого населення в районі. Також директор ЦПМСД повідомила кількість укладених декларацій по кожному лікарю станом на 08.04.2019.

Сергій Бурлака повідомив, що аварійних ситуацій на попередньому тижні не було, газова служба працює в штатному режимі. Також відмітив, що на сьогодні газова служба отримує дуже багато скарг від жителів району щодо високих нарахувань за сплату послуг із газопостачання.

Богдан Маніленко повідомив про те, що на разі служба з електропостачання працює в штатному режимі та систематично проводить поточні ремонтні роботи.

Петро Кушнірук доповів, що на сьогодні проведено ямковий ремонт доріг району та планується зробити ремонт на дорогах у напрямку Рокитне – Троїцьке й Рокитне – Ольшаниця. Також відмітив значну допомогу комунальному підприємству «Рокитнеблагоустрій» з надання спецтехніки (рейдери) по ремонту доріг.

По завершенню наради виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на необхідності забезпечення охорони громадського порядку та дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях району під час проведення ІІ туру Президентських виборів 2019 року, безперебійному їх електропостачанні та медичному супроводі, кожному дав відповідні доручення та вказівки.