Про нараду із селищним та сільськими головами

Дата: 08.04.2019 14:47

08 квітня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів нараду із селищним та сільськими головами району.

Участь у нараді також взяли: голова Рокитнянської районної ради Олександр Конопчук, начальник управління фінансів адміністрації Світлана Григоренко, начальник управління соціального захисту населення адміністрації Людмила Телиуз, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Ігор Лалак, начальник відділу ведення державного реєстру виборців Тетяна Григоренко, начальник Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Микола Рижков, начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, начальник відділу у Рокитнянському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області Володимир Лисогор.

В ході наради розглядалися питання:

• про хід підготовки до проведення ІІ туру Президентських виборів 2019 року;
  • про хід виконання місцевих бюджетів;
  • про пільгове перевезення та користування послугами Укртелекому;
  • про хід проведення весняного двомісячника благоустрою у Рокитнянському районі;
  • про забезпечення на території населених пунктів району пожежної безпеки.

Крім цього були розглянуті питання щодо забезпечення охорони громадського порядку та дотримання правил пожежної безпеки на виборчих дільницях району під час проведення ІІ туру Президентських виборів 2019 року.

На завершення наради виконуючий обов’язки голови адміністрації Олег Приліпко наголосив на особливій відповідальності кожного із сільських та селищного голів щодо вирішення розглянутих питань.