Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 24.06.2019 14:58

24 червня 2019 року виконуючий обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Олег Приліпко провів щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: виконуючий обов’язки начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Мітлицький, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області Леонід Джміль, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Віталій Мітлицький відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 81 заяву та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 9 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 55 виїздів та складено 4 адмінпротоколи.

Володимир Бабенко повідомив, що план весняного призову на військову службу до лав української армії виконано на 100 %, а план по військовій службі за контрактом виконано на 33 %.

Леонід Джміль доповів, що нині у Київській області в зв’язку із високою температурою повітря (спека) почастішали харчові отруєння людей. Існує потреба у проведенні чергового засідання ТЕБіНС щодо вирішення загрозливої ситуації в районі. Також наголосив на неохідності залучення поліції з метою контролю недопущення утворення стихійних ринків у районі. Нині у дитячих садках району проводиться перевірка усіх зразків харчування; із вересня цього року така перевірка буде проводитись у школах району.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня  в смт Рокитне на урочищі «Піщане» через складні погодні умови (буревій, злива, гроза) була пошкоджена електромережа, нині електропостачання відновлено. Також доповів про планове відключення на цьому тижні електропостачання в межах мікрорайону смт Рокитне «Цукровий завод».

Сергій Бурлака повідомив, що на сьогодні завершено планові ремонтні роботи у селі  Житні Гори в зв’язку із заміною запірних газопровідних засувок та завершується їх заміна у селах Ромашки, Бакумівка й Телешівка.

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Олег Приліпко наголосив на важливості недопущення утворення у районі стихійних сміттєзвалищ, стихійних ринків та важливості контролю за якістю харчових продуктів, питної води та води у річках. По завершенню наради кожному дав відповідні доручення і вказівки.