Про нараду з питань аналізу громадського порядку та безпеки громадян району

Дата: 01.07.2019 15:11

01 липня 2019 року виконуюча обов’язки голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець провела щотижневу нараду з питань аналізу й оцінки стану забезпечення громадського порядку та безпеки громадян району.

Участь у нараді взяли: начальник Рокитнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Сергій Шаравара, виконуючий обов’язки начальника Рокитнянського відділення поліції Миронівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Віталій Мітлицький, районний військовий комісар Володимир Бабенко, начальник Рокитнянського районного підрозділу ПАТ «Київобленерго» Богдан Маніленко та заступник начальника Кагарлицького відділення ПАТ «Київоблгаз» Сергій Бурлака.

В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень.

Віталій Мітлицький відзвітував про криміногенну ситуацію за минулий тиждень - було прийнято 61 заяву та повідомлення, з яких внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань 4 кримінальних проваджень. Впродовж тижня було здійснено 74 виїзди та складено 54 адмінпротоколи.

Сергій Шаравара доповів, що на минулому тижні була одна пожежа в селі Ромашки по вулиці Заболотній (горіла господарська будівля – гараж, причина загорання – несправність електролічильника через удар блискавки), пожежу ліквідовано вчасно, людських жертв немає. Також начальник пожежної служби відмітив про необхідність інформування населення щодо профілактики пожеж, особливо у літній період.

Володимир Бабенко повідомив, що план весняного призову на військову службу до лав української армії виконано на 100 %, а план по військовій службі за контрактом виконано на 33 %.

Богдан Маніленко повідомив, що минулого тижня  в Рокитнянському районі знову  через складні погодні умови (злива, грім, блискавка) було пошкоджено електромережі, нині електропостачання в районі відновлено.

Сергій Бурлака повідомив, що минулого тижня в селі Бушеве під час грому велике дерево впало на газову трубу однієї присадибної ділянки, що пошкодило газовий редуктор, жлюдських жертв немає, нині необхідна заміна газового редуктора.

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Лариса Кононець підсумувала, що свята День Конституції України, День молоді та випускні вечори на минулому тижні пройшли спокійно, поліція району працювала відмінно, громадський порядок було збережено. По завершенню наради кожному дала відповідні доручення і вказівки.